Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Himalayan 450
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED koplampen, navigatiesysteem, premium kleur, spaakwielen, telefoonintegratie
Meer informatie
Modeljaar: 2024
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 81MZTS |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 879 |
| Laatste registratie | 2026-02-28 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 452 cc |
| Vermogen | 29,44 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 40 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |