Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Interceptor 650
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2021
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 202 kg |
| Torque | 52 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |