Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Diavel Dark
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling
Meer informatie
Laadvermogen: 168 kg
GVW: 400 kg
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 76MNPB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.759 |
| Laatste registratie | 2025-09-06 |
| Eerste registratie NL | 2021-02-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Gewicht maximum | 400 kg |
| Geluid stationair | 103 dB |
| Torque | 131 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |
| Payload capacity | 155 kg |