Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Shotgun 650
Meer informatie
Modeljaar: 2024
Fabrieksgarantie tot: 22-05-2027
Fabrieksgarantie resterend
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 66MVGT |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 1.056 |
| Laatste registratie | 2025-05-13 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 34,6 kW |
| Gewicht ledig | 233 kg |
| Gewicht rijklaar | 240 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111