Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi California 1400 Touring
Meer informatie
Modeljaar: 2014
TLM'S G6 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 80MFBB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.857 |
| Laatste registratie | 2026-04-23 |
| Eerste registratie NL | 2014-10-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.380 cc |
| Vermogen | 71 kW |
| Gewicht ledig | 322 kg |
| Gewicht rijklaar | 337 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111