Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 900
Meer informatie
Modeljaar: 2000
Laadvermogen: 197 kg
GVW: 385 kg
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | MFDZ64 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.531 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 2001-05-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 904 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 188 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Gewicht maximum | 385 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 190 kg |