GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Royal Enfield Guerrilla 450
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED koplampen, metaalkleur, navigatiesysteem, spaakwielen, telefoonintegratie
Meer informatie
LxB: 215 x 83 cm
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Eerste eigenaar
BTW verrekenbaar voor ondernemers
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen
Koppel: 40 Nm
Wielbasis: 151 cm
Tankinhoud: 17 liter
| Kenteken | 98MVSN |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 717 |
| Laatste registratie | 2024-11-20 |
| Eerste registratie NL | 2024-09-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 452 cc |
| Vermogen | 29,44 kW |
| Gewicht ledig | 177 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Torque | 40 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |