GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati XDiavel V4
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bluetooth telefoonvoorbereiding, cruise control, full-LED koplampen, keyless start, launch control, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, navigatiesysteem, telefoonintegratie
Meer informatie
LxB: 235 x 92 cm
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
BTW verrekenbaar voor ondernemers
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: Ducati North Europe B.V. Maanweg 174 2516 AB Den Haag, NL 070-3017399 www.ducati.com/nl info@ducati.com
Motor: 4-takt
| Kenteken | 34MXSK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.594 |
| Laatste registratie | 2025-05-28 |
| Eerste registratie NL | 2025-05-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.158 cc |
| Vermogen | 123,6 kW |
| Gewicht ledig | 237 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Geluid stationair | 100 dB |
| Torque | 126 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |