GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Hypermotard
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, carbon exterieur delen, cruise control, full-LED koplampen, hill hold functie, keyless start, kleur wit, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, windscherm
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 89 kW |
| Gewicht ledig | 177 kg |
| Torque | 94 Nm |
| Fuel tank capacity | 13 liter |