Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi V85 Strada
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2024
Emissieklasse: Euro 5
TLM'S G12 Garantie
| Kenteken | 32MVHB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.753 |
| Laatste registratie | 2024-05-29 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 853 cc |
| Vermogen | 58,9 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111