Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Moto Guzzi Griso 1200 8V
Meer informatie
Modeljaar: 2011
TLM'S G6 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 50MFPR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.850 |
| Laatste registratie | 2026-04-03 |
| Eerste registratie NL | 2015-03-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.151 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 231 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Payload capacity | 206 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111