Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Paasevenement MotoPort Veldhov...
06 Apr 2026
Kawasaki Promo Tour
10 Apr - 11 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z900 Performance
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Performance Pack, sportuitlaat, telefoonintegratie, windscherm
Meer informatie
Bekleding: Stof
Garantie: Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 948 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Torque | 99 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |
Einsteinweg 11 N
3225LT Hellevoetsluis
Telefoon 1:
0618613311