GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
KTM 1290 Super Duke GT
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, cruise control, Elektronisch Stabiliteits Programma, handvatverwarming, hill hold functie, koplampen adaptief, launch control, LED dagrijverlichting, LED koplampen, navigatiesysteem, Tech Pack, Track Pack, windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 260 km/u
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Garantie: Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 61MBD5 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 564 |
| Laatste registratie | 2026-04-03 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.301 cc |
| Vermogen | 130 kW |
| Gewicht ledig | 224 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 141 Nm |
| Fuel tank capacity | 23 liter |