GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
KTM 1290 Super Duke R
Aanvullend
alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, cruise control, elektrisch variabele schokdemperafstelling, keyless start, launch control, LED dagrijverlichting, LED koplampen, sportuitlaat, telefoonintegratie, Track Pack, windscherm
Meer informatie
Bekleding: Stof
Garantie: Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.301 cc |
| Vermogen | 132 kW |
| Gewicht ledig | 189 kg |
| Torque | 140 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |