Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 390 Duke
Meer informatie
Laadvermogen: 192 kg
GVW: 335 kg
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 49MDVH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 586 |
| Laatste registratie | 2026-03-11 |
| Eerste registratie NL | 2014-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 373 cc |
| Vermogen | 32 kW |
| Gewicht ledig | 143 kg |
| Gewicht rijklaar | 150 kg |
| Gewicht maximum | 335 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 185 kg |