Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Dyna Street Bob FXDBP
Aanvullend
Alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 23MRZH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.214 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2022-09-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.688 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 293 kg |
| Gewicht rijklaar | 300 kg |