GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS
Aanvullend
Adaptief Demping Systeem (ADS), Alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Bandenspanningscontrolesysteem, Boordcomputer, Comfort-pakket, Cruise control, Dynamic-pakket, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Handvatverwarming, Keyless entry, LED koplampen, LED mistlampen, Topkoffer, Touring Pakket, Windscherm
Meer informatie
Laadvermogen: 225 kg
GVW: 450 kg
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
1 sleutel
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 72MGDS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.877 |
| Laatste registratie | 2026-05-08 |
| Eerste registratie NL | 2015-09-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 238 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 212 kg |