GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS Adventure
Aanvullend
Topkoffer, ABS Pro, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Bandenspanningscontrolesysteem, Comfort-pakket, Cruise control, Dagrijverlichting, Dynamic pakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Handvatverwarming, Hill hold functie, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless Ride, Keyless start, Kofferdragers links & rechts, LED-koplamp, LED-verstraler, LED koplampen, LED mistlampen, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Schakelassistent Pro, Stijlvariant Exclusive, Teleservices, Touring Pakket, Verchroomde uitlaatbochten, Verwarmbare handvaten, Windscherm, Witte LED-knipperlichten
Meer informatie
Laadvermogen: 224 kg
GVW: 485 kg
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
| Kenteken | 17MXJB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Off-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.492 |
| Laatste registratie | 2026-05-15 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 261 kg |
| Gewicht rijklaar | 268 kg |
| Gewicht maximum | 485 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 30 liter |
| Payload capacity | 217 kg |