Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Ninja 400
Aanvullend
ABS, Korte kentekenplaathouder
Meer informatie
Modeljaar: 2024
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 88MTNX |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 848 |
| Laatste registratie | 2024-01-27 |
| Eerste registratie NL | 2024-01-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Vermogen | 33,4 kW |
| Gewicht ledig | 161 kg |
| Gewicht rijklaar | 168 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107