Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Versys 1000 Tourer
Aanvullend
Anti blokkeer systeem, Anti doorslip regeling, Cruise control, Full-led koplampen, Handvatverwarming, Koplampen adaptief, Led achterlichten, Led dagrijverlichting, Metaalkleur, Middenstandaard, Smartphone integratie, Windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2023
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 31MTKJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.740 |
| Laatste registratie | 2026-02-28 |
| Eerste registratie NL | 2023-10-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.043 cc |
| Vermogen | 88,2 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 253 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349