Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z650RS
Aanvullend
Netjes gepoetst, Onderhoud indien nodig, Technische controle, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Volle tank brandstof
Meer informatie
Inbegrepen afleverpakket: Zeker & Bosgoed | Fabrieksgarantie
| Kenteken | 19MXTJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 959 |
| Laatste registratie | 2025-10-28 |
| Eerste registratie NL | 2025-06-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 50,2 kW |
| Gewicht ledig | 180 kg |
| Gewicht rijklaar | 187 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077