Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z1000
Meer informatie
Modeljaar: 2007
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 24MZNB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.403 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 953 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 228 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149