Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki ZXR 750
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MX61DH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.508 |
| Laatste registratie | 2025-10-29 |
| Eerste registratie NL | 1997-03-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 749 cc |
| Vermogen | 89 kW |
| Gewicht ledig | 234 kg |
| Gewicht rijklaar | 241 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565