Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 750 Sport
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: Handgeschakeld
Wielbasis: 142 cm
| Kenteken | MJ32LN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2023-08-07 |
| Eerste registratie NL | 1990-03-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 53 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 197 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565