Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Fantic Caballero Scrambler 500
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 90MPVZ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 820 |
| Laatste registratie | 2025-11-06 |
| Eerste registratie NL | 2023-09-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 449 cc |
| Vermogen | 28,3 kW |
| Gewicht ledig | 150 kg |
| Gewicht rijklaar | 157 kg |
| Gewicht maximum | 330 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 173 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149