Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati ST2
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MNVZ48 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.498 |
| Laatste registratie | 2015-04-16 |
| Eerste registratie NL | 2005-06-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 944 cc |
| Vermogen | 59 kW |
| Gewicht ledig | 230 kg |
| Gewicht rijklaar | 237 kg |
| Gewicht maximum | 420 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 183 kg |