Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN2000
Meer informatie
Modeljaar: 1983
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs
Motor: 4-takt
| Kenteken | MZTT60 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.667 |
| Laatste registratie | 2026-02-24 |
| Eerste registratie NL | 2011-06-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 2.053 cc |
| Vermogen | 76 kW |
| Gewicht ledig | 365 kg |
| Gewicht rijklaar | 371 kg |
| Geluid stationair | 106 dB |
| Torque | 177 Nm |
| Fuel tank capacity | 21 liter |
Aalsmeerderweg 101
1432 CJ Aalsmeer
Telefoon 1:
0297 310 411