GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW K 1600 B
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, audio installatie, Bluetooth telefoonvoorbereiding, cruise control, elektr. verwarmde buddy en handvaten, elektrisch variabele schokdemperafstelling, elektrisch windscherm, koplampreiniging, LED achterlichten, metaalkleur, volle kuip, xenon koplampen, zijkoffers
Meer informatie
Modeljaar: 1983
Acceleratie (0-100): 3,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs
Motor: 4-takt
| Kenteken | 58MZJT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 519 |
| Laatste registratie | 2026-03-20 |
| Eerste registratie NL | 2025-10-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 329 kg |
| Gewicht rijklaar | 336 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 175 Nm |
| Fuel tank capacity | 27 liter |