GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW S 1000 XR
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), BMW LED Verstralers, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handprotectoren, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenbok, MSR (motorsleepmomentregeling), Multifunctionele knipperlichten, Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Triple Black Uitvoering, USB-laadaansluiting, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 36MSFJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.404 |
| Laatste registratie | 2024-11-09 |
| Eerste registratie NL | 2022-12-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 121 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Torque | 114 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |