GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS
Aanvullend
Comfort-pakket, cruise control, Dynamic-pakket, Touring Pakket, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, bandenspanningscontrolesysteem, boordcomputer, elektrisch variabele schokdemperafstelling, handvatverwarming, LED koplampen
Meer informatie
Modeljaar: 1983
Laadvermogen: 225 kg
GVW: 450 kg
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs
Motor: 4-takt
| Kenteken | 61MRSG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.200 |
| Laatste registratie | 2025-09-11 |
| Eerste registratie NL | 2022-07-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 238 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 125 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |
| Payload capacity | 212 kg |