GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
Adaptieve bochtverlichting, Bandenspanningcontrole (RDC), BMW LED Verstralers, Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handprotectoren, Handvatverwarming, Hill Start Control, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 53MPRS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.658 |
| Laatste registratie | 2024-03-30 |
| Eerste registratie NL | 2021-10-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |