Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Versys 650
Kawasaki Versys 650 ABS (2015) met 24.042 km. Zeer nette staat, weinig gebruikt laatste jaren. Verkoop ivm verhuizing. Laatste onderhoud bij 15.000 km. Inclusief 2 zijkoffers, topkoffer en een verhoogd windscherm (origineel aanwezig). Klaar voor het nieuwe seizoen!
| Kenteken | 45MRFD |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.060 |
| Laatste registratie | 2022-04-02 |
| Eerste registratie NL | 2022-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 51 kW |
| Gewicht ledig | 195 kg |
| Gewicht rijklaar | 216 kg |
| Gewicht maximum | 426 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 210 kg |