Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda VT1100C2 Shadow Sabre
Aanvullend
Radiateurcover, Tassenset, Vance & Hines uitlaat
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 92MJSB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.859 |
| Laatste registratie | 2025-10-03 |
| Eerste registratie NL | 2018-06-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.099 cc |
| Vermogen | 45 kW |
| Gewicht ledig | 263 kg |
| Gewicht rijklaar | 270 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107