GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 GS
Aanvullend
Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Diefstalalarmsysteem, Electronic Suspension Adjustment (ESA), Handprotectoren, Handvatverwarming, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 71MKPS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.050 |
| Laatste registratie | 2024-02-16 |
| Eerste registratie NL | 2019-04-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |