GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
Honda CRF1000L Africa Twin DCT
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti Blokkeer Systeem (ABS), Anti Slip Control, Handvatverwarming, LED achterlichten, LED koplampen, Middenbok, Schakelmogelijkheid aan stuurwiel, Topkoffer, Tractie Controle Systeem (TCS), valbeugels, Windscherm, Zijkoffers
Meer informatie
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?210 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 05MLKV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.168 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2020-02-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht rijklaar | 242 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |