Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
Kawasaki Promo Tour
10 Apr - 11 Apr 2026
Voorjaarsrit (150KM)
11 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CBF600S ABS
Aanvullend
3 maanden basis garantie, Netjes gepoetst, Onderhoud indien nodig, Technische controle, Vervanging slijtagedelen indien nodig, Volle tank brandstof
Meer informatie
Laadvermogen: 193 kg
GVW: 404 kg
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basis & Bosgoed Garantie (3 maanden)
| Kenteken | MNVS86 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.037 |
| Laatste registratie | 2026-03-20 |
| Eerste registratie NL | 2005-06-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 211 kg |
| Gewicht rijklaar | 218 kg |
| Gewicht maximum | 404 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 186 kg |
Eperweg 50A
8181 EX Heerde
Telefoon 1:
0578 215 077