Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
Kawasaki Promo Tour
10 Apr - 11 Apr 2026
Voorjaarsrit (150KM)
11 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda XL1000V Varadero
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MBJX80 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.575 |
| Laatste registratie | 2026-03-23 |
| Eerste registratie NL | 2000-02-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 995 cc |
| Vermogen | 69 kW |
| Gewicht ledig | 250 kg |
| Gewicht rijklaar | 257 kg |