Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
25e Wil Hartog Rit
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Honda Gold Wing F6C
Aanvullend
ABS/TCS
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 31MZJP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.618 |
| Laatste registratie | 2025-10-08 |
| Eerste registratie NL | 2025-09-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.832 cc |
| Vermogen | 86 kW |
| Gewicht ledig | 335 kg |
| Gewicht rijklaar | 342 kg |
| Gewicht maximum | 524 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 182 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107