Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1800 Gold Wing
Meer informatie
Modeljaar: 2004
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJVL85 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.872 |
| Laatste registratie | 2026-05-23 |
| Eerste registratie NL | 2004-02-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 87 kW |
| Gewicht ledig | 392 kg |
| Gewicht rijklaar | 399 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149