Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MBPH04 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.527 |
| Laatste registratie | 2026-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2000-04-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.449 cc |
| Vermogen | 46 kW |
| Gewicht ledig | 292 kg |
| Gewicht rijklaar | 299 kg |
| Gewicht maximum | 510 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 211 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149