Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Continental GT
Meer informatie
Modeljaar: 2016
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 02MSJN |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Klassieker |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 779 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 535 cc |
| Vermogen | 21 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107