GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Fat Boy
Aanvullend
6 versnellingen, 1580cc motor, Duozadel, Navigatie systeem, Onderhoudsgeschiedenis aanwezi, Screaming Eagle, Tassenset, Treeplanken, Valbeugels, Windscherm, Witte knipperlichten
Meer informatie
Modeljaar: 2010
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXGD37 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.085 |
| Laatste registratie | 2026-04-04 |
| Eerste registratie NL | 2010-03-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.585 cc |
| Vermogen | 56 kW |
| Gewicht ledig | 313 kg |
| Gewicht rijklaar | 330 kg |
| Gewicht maximum | 526 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 196 kg |