GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Honda ADV350
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Keyless start, LED achterlichten, LED koplampen, Spraakbediening, Topkoffer, Tractie Controle Systeem (TCS), Windscherm
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 75MTPH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 848 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2024-01-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 330 cc |
| Vermogen | 21,5 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Gewicht rijklaar | 186 kg |
| Geluid stationair | 82 dB |