GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster S 1250 RH
Aanvullend
ABS, Bar End Mirrors, Breed Stuur, Cruiscontrol, Custom Zadel, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Inruil Mogelijk, Jekill & Hyde Exhaust, Keyless Go, Lage Kmst!!!, Led Knipperlichten, Motor is als nieuw!!, Rijmodi Instelbaar, Side Mounted Kenteken, Special paint, Traction Control
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 88MVPL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.523 |
| Laatste registratie | 2026-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2024-08-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.252 cc |
| Vermogen | 90 kW |
| Gewicht ledig | 221 kg |
| Gewicht rijklaar | 228 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |