GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster Custom XL1200C
Aanvullend
alarmsysteem, Forward controls, hellingshoeksensor, RDW-leges, Sidemount kenteken, Two Tone Color metallic, Valbeugel, White wall banden (zgan)
Meer informatie
Modeljaar: 2007
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.202 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 255 kg |
| Torque | 96 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |