Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha Tracer 7
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED koplampen, RDW-leges, windscherm
Meer informatie
Modeljaar: 2022
Bekleding: Stof
CO?-uitstoot (WLTP): 100 g/km
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 197 kg |
| Torque | 67 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |
Staalsteden 6 J
7547 TA Enschede
Telefoon 1:
06-46905309