GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada V4 S
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanning sensoren, Bluetooth telefoonvoorbereiding, carbon exterieur delen, cruise control adaptief, dodehoek detectie, Extra LED-verlichting, Handsfree tankvuldop, handvatverwarming, hill hold functie, keyless start, koplampen adaptief, LED dagrijverlichting, LED koplampen, middenstandaard, navigatiesysteem, spaakwielen, telefoonintegratie, Verhoogd verwarming zadel, verwarmde buddyseat, WiFi voorbereiding, windscherm
Meer informatie
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
CO?-uitstoot (WLTP): 162 g/km
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 88MPBJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.762 |
| Laatste registratie | 2025-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2021-05-07 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.158 cc |
| Vermogen | 125 kW |
| Gewicht ledig | 237 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 125 Nm |
| Fuel tank capacity | 22 liter |