GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Hypermotard 698 Mono
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Modeljaar: 2003
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 48MZZV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.844 |
| Laatste registratie | 2026-03-25 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 659 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 153 kg |
| Gewicht rijklaar | 160 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 63 Nm |
| Fuel tank capacity | 12 liter |