GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS Adventure
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptief demping systeem, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Bandenspanningscontrolesysteem, BMW LED Verstralers, Connected services, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Electronic Suspension Adjustment (ESA), Elektronisch Stabiliteits Programma, Handvatverwarming, Hill hold functie, Keyless Ride, Keyless start, Kleur rood, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, Matrix led koplampen, Middenbok, Quickshifter (schakelassistent), USB-laadaansluiting, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Fabrieksgarantie tot: 27-12-2029
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 37MXBD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.555 |
| Laatste registratie | 2026-05-12 |
| Eerste registratie NL | 2024-12-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 261 kg |
| Gewicht rijklaar | 268 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |