Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki VL 800 Volusia
Aanvullend
Breed stuur, Driver backrest, Handvatverwarming, Highwaysteps, Solorek, Valbeugels, Windscherm
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MLHN86 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.141 |
| Laatste registratie | 2025-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2004-04-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 805 cc |
| Vermogen | 38 kW |
| Gewicht ledig | 254 kg |
| Gewicht rijklaar | 261 kg |
| Gewicht maximum | 465 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 204 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107